Návrh rodinného domu

Máte představu o vašem vysněném domě, ale neumíte jí ztvárnit nebo nemáte tušení a chybí vám inspirace? Ráda vám připravím architektonický návrh dle vašich požadavků. Ať už se jedná o rodinný dům, byt či chatu nebo chalupu.
Domluvíme se na úvodní schůzku. Společně se podíváme na pozemek, kde má váš nový dům stát. Probereme požadavky a představy.
Připravím pro vás základní koncepty řešení a společně vybereme vámi zvolenou variantu.
Následně návrh upřesníme. Navrhnu dispozici domu, celkové rozměry. Velikost a rozmístění oken, propojení domu se zahradou. Dále také výběr vhodných barev a materiálů. Dohodneme se na podrobnosti návrhu. Důležitá a často zanedbávaná je orientace jednotlivých místností ke světovým stranám, která může ovlivnit klima a pohodu prostředí v jednotlivých prostorách domu.

 

Rekonstukce rodinného domu

Plánujete rekonstrukci domu, který už nevyhovuje vašim požadavkům? Nebo jste zdědili chatu a nevíte si rady, jak danou nemovitost nadále využívat?
Ať už chtete dům využít pro vaše účely, nebo ho pronajímat, či přestavět na apartmány, poradím vám, jaké máte možnosti a navrhnu nejlepší možná řešení.

 

Úprava dispozice stávajícího rodinného domu

Máte nový přírůstek do rodiny a je potřeba vaše bydlení upravit? Zamyslíme se nad dispozicí a pomůžu vám dům vylepšit. Někdy stačí opravdu málo, propojit místnosti posunout dveře a najednou vše funguje lépe. Někdy stačí pořídit vhodný nábytek, efektně uspořádat a najednou je obývací pokoj vzdušný a prostorný. Samozřejmě vhodné barvy a doplňky v interiéru jsou také nedílnou součástí příjemného a útulného bydlení. Vždy najdeme to nejlepší a nejefektivnější řešení.

 

Návrh interiéru

Nevíte si rady s výběrem nábytku, vhodného osvětlení. A jak vše sladit a vytvořit tak prostory podle vašeho přání?
Ať už se jedná o celý dům nebo jen vybrané prostory, společně probereme vaše představy. Následně zpracuji půdorysné schéma, vybereme jednotlivé prvky, svítidla, materiály, barvy a doplňky.
Výsledkem budou vizualizace vámi zvolených prostor včetně seznamu použitých prvků s odkazem na obchody, kde je lze koupit.

 

Pasportizace objektu

Plánujete rekonstrukci starého domu, zdědili jste chatu nebo chalupu a potřebujete dokumentaci stávajícího stavu? Zaměřím vaši nemovitost a poskytnu v digitální podobě základní půdorysy, řezy a pohledy.
Nabízím také překreslení stávajícího stavu do digitální podoby ze starých ručně zpracovaných výkresů pro další stupně projektové dokumentace.

 

Podklady pro profese

Zpracování schémat elektroinstalace (zásuvkové a světelné rozvody), vytápění, kanalizace, vodovodu, plynovodu.

 

On-line konzultace

Máte vlastní návrh v hlavě a chtěli byste prověřit jeho řešení? Nevíte si rady s barvami či správným rozmístěním nábytku nebo potřebujete ověřit rozměry a ujasnit si vaši vizi? Nabízím vám touto formou online konzultaci návrhu s mými doporučeními, radami, možnými variantami řešení a správného uspořádání prostoru v interiéru. V rámci konzultace je zahrnuto jednoduché vypracování 2D nebo 3D návrhu pro vaši představu.

 

Forma spolupráce: fakturace na IČO: 17301581

Pokud vás výše uvedené služby zaujaly, můžete poslat nezávaznou poptávku. Obratem se Vám ozvu pro upřesnění zadání a ceny.